Розвиток співробітників

Дотримання високих стандартів соціального захисту робітників – незмінна позиція керівництва Укрзалізниці.

Ми забезпечуємо працівникам соціальні гарантії, передбачені законодавством, а також даємо їм можливість користуватись додатковими соціальними програмами, що дозволяє співробітникам почуватись комфортно. У Товаристві піклуються про сприятливий соціальний клімат та підвищення якості життя працівників і членів їх родин, створюють широкі можливості для професійного розвитку залізничників.

Як один із найбільших вітчизняних роботодавців ми усвідомлюємо свою соціальну відповідальність і щороку здійснюємо широкий комплекс заходів, що пов’язані з оздоровленням та відпочинком працівників, для чого діє широка мережа закладів соціальної інфраструктури. Із діяльністю закладів Укрзалізниці, що надають послуги з відпочинку та оздоровлення можна ознайомитись за посиланням: Здоров’я та відпочинок

Крім того, діють програми забезпечення житлом.

В Укрзалізниці укладено Галузеву угоду та Колективні договори структурних підрозділів компанії, які регулюють виробничі, трудові, соціально-економічні відносини і узгоджують інтереси наших працівників та керівництва.

Товариство приділяє особливу увагу розвитку мотиваційних механізмів, що підвищують зацікавленість і задоволеність працівників роботою. Компанія вивчає та запроваджує провідний світовий досвід у застосуванні матеріальних і нематеріальних стимулів. Зокрема розробляються та реалізовуються програми фахового вдосконалення (кадрового резерву, наставництва, розвитку кар’єри, підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників, внутрішнього тренерства), здійснюється співпраця із закладами освіти.

Також у 2019 році в Укрзалізниці запроваджено систему дистанційного навчання співробітників — портал розвитку знань: https://elearning.uz.gov.ua/

Comments are closed.