Львівських залізничників відзначено подяками командування Об’єднаних сил

Стрічка новин 186

Відносини залізниць України та Збройних сил Україні завжди грунтувались на принципах взаэмної поваги та взаэмовигоди. Але після початку збройного конфликту на Сході країни у залізничників виникло читке усвідомлення, що цього замало. Особливо активно відгукнулись на виклики часу робітники Львівської залізниці. Вони у свій вільний від роботи час відновлювали військову техніку, збирали допомогу для збройних формувань та для поранених військових тощо. І ось ці зусилля  днями відзначило командування операції Об’єднаних сил.

Із цієї нагоди на оперативну нараду керівного складу Львівської магістралі завітали заступник командира 80-ї Окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади з розвідки Василь Матіїв та голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Іван Маланич. Подяку від командувача Об’єднаними силами, генерал-лейтенанта Сергія Наєва за мужність, активну громадську позицію, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, допомогу в забезпеченні військових частин та підрозділів збройних сил України, які виконують завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, Василь Матіїв вручив керівнику відділу з якості продукції Андрію Пауку, начальнику експлуатаційного вагонного депо Клепарів Йосипу Шафруну та начальнику станції Клепарів Володимиру Загалюку.

За словами Івана Маланича, адресна відзнака кількох працівників Львівської магістралі – символічна подяка всьому трудовому колективу залізниці за постійну злагоджену й надійну роботу на забезпечення потреб української армії, а також за зусилля залізничників, які і в позаробочий час приділяють багато часу та сил для покращення матеріально-технічного забезпечення наших хлопців, які стримують агресора на східних кордонах держави.

Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот подякував гостям за високу оцінку роботи магістралі, зусиль структурних підрозділів і працівників залізниці та запросив військових до діалогу та співпраці в будь-якій потребі.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: