На Львівщині триває капітальний ремонт залізничних переїздів

zal

Про головне 191

Регіональна філія «Львівська залізниця» спільно зі Львівською обласною державною адміністрацією розпочала реалізацію проекту з капітального ремонту двох залізничних переїздів, що перетинають автошляхи з інтенсивним рухом автобусів.

Роботи з капітального оновлення залізничної та автодорожної інфраструктури тривають на переїздах, що розташовані в межах міст Пустомити та Городок, на перетині автодоріг Т-1416 та М-11 із залізничними напрямками Львів – Стрий і Львів – Мостиська – Держкордон. На цих перехрестях інтенсивний рух поїздів та автотранспорту, у тому числі автобусів міського та міжміського сполучення, а також рух пішоходів, оскільки об’єкти інфраструктури знаходяться у межах міст.

У комплексі робіт планується суцільне оновлення настилу залізничних переїздів, його розширення, облаштування пішохідних доріжок відповідно до норм ДСТУ, а також оновлення переїзної сигналізації, обладнання об’єктів відповідним освітленням, ремонт залізничних приміщень та впорядкування прилеглої території. Роботи з капітального ремонту переїздів планують завершити до кінця цього року.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: