Укрзалізниця розповість молоді про безпеку на коліях

Без названия

Про головне 100

Стартував місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання травматизму на залізничному транспорті серед громадян. Особливу увагу фахівці з безпеки приділяють спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. Залізничники відвідають також дошкільні заклади, щоб в ігровій формі пояснити малюкам правила безпечної поведінки поряд із залізницею.

Зокрема, для ілюстрацій правил поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури були розроблені спеціальні плакати та виготовлені відеоролики. Ці відеоматеріали транслюватимуться не лише в навчальних закладів, а й на залізничних вокзалах. Також по гучномовцях залізничники нагадуватимуть громадянам про необхідність дотримання правил безпеки.

Окрім цього, перевіряється якість утримання та освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу, надійність роботи шлагбаумів, звукової та світлової сигналізації.

Укрзалізниця закликає громадян дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті та не нехтувати своїм життям та здоров’ям. Психологи рекомендують з дитинства привчати дитину відповідально ставитися до питань особистої безпеки, тому дуже важливо, щоб батьки власним прикладом демонстрували належну поведінку поблизу залізничних об’єктів. «Знань люди мають достатньо, але не використовують їх з метою убезпечити себе. Потрібно з дитинства виховувати відповідальність щодо особистої безпеки та впевненість у цінності власного життя», – прокоментував доктор психологічних наук Сергій Яковенко.

 

Теги:

Можливо вас також зацікавить: