Південно-Західна залізниця започатковує санітарний день в локомотивних депо

DSC_6871_2

Про головне 163

Таке рішення в.о.директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийняв під час робочого інспектування Козятинського локомотивного депо. Це підприємство одне з найбільших за обсягами експлуатаційної роботи на залізниці.

«Якщо ми очікуємо від працівників високої продуктивності праці, ми повинні створити їм належні умови для роботи. Жорстко вимагатиму від керівників усіх рівнів відповідального ставлення до людей, тим більше, що на залізниці діє низка відповідних програм, під які виділяються кошти», — зазначив Роман Веприцький.DSC_6959_1

У ході огляду депо очільник залізниці поспілкувався з рядовими працівниками та керівниками середньої ланки щодо забезпечення інструментом, матеріалами та запчастинами, засобами захисту, спецодягом та спецвзуттям, необхідності оновлення зношеного і морально застарілого обладнання, механізації ручної праці, тощо.

За словами Романа Веприцького, на цей час у регіональній філії відбувається якісне переформатування служби матеріально-технічного постачання, яка націлена на планову та ритмічну роботу, створення у структурних підрозділах запасів, необхідних для стабільної виробничої діяльності.

DSC_6845_1

Керівник регіональної філії також проінспектував стан виробничого побуту локомотивного депо – оглянув роздягальню, душові, оновлену їдальню, поцікавився, яка допомога потрібна.

Зайшла мова і про заробітну плату залізничників, задіяних у ремонтних роботах та обслуговуванні локомотивів. Роман Веприцький повідомив, що керівництво ПАТ «Укрзалізниця» приділяє питанням підвищення мотивації праці першочергову увагу. На своєму рівні керівництво регіональної філії теж заохочує високі результати праці.

«Реальні зміни вже є, і вони триватимуть, – підсумував Роман Веприцький. – Підняття престижу залізничних професій, конкурентоспроможна зарплата як засіб збереження та залучення у галузь кваліфікованих кадрів, турбота про працівників – це той імператив, який послідовно втілюється у ПАТ «Укрзалізниця» та його регіональних структурах».

 

Теги:

Можливо вас також зацікавить: