На святах профактив Львівської залізниці відвідав сім’ї залізничників загиблих під час АТО

1492523939-2959

Про головне 258

З ініціативи виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Романа Черніцького святкових вихідних профактив регіональної філії відвідав сім’ї  залізничників, що загинули у збройних зіткненнях під час проведення антитерористичної операції. Робітники залізниці низько вклонилися дружинам і матерям загиблих колег, від імені усіх чоловіків Львівської залізниці привітали жінок зі святом весни, вручили квіти та матеріальну допомогу.

 – Важко виразити словами гіркоту, біль та розпач, якими сумна звістка із поля бою вразила найближчих, найрідніших жінок наших колег-героїв, – зазначив Роман Черніцький. – Пам’ятаючи про подвиг колег, наш моральний та соціальний обов’язок – бути поруч у смутку і в радості із рідними та близькими полеглих залізничників, підтримувати та допомагати їм у будь-якій потребі.

Зазначимо, що від початку збройних зіткнень на сході держави шестеро працівників регіональної філії віддали свої життя у боротьбі за цілісність та незалежність держави, ще один залізничник Львівської магістралі назавжди увійшов до числа невмирущих героїв Небесної сотні.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: