На Південній залізниці відбулась науково-практична конференція фахівців з кадрів

15481123728298745_2735

Про головне 201

Протягом двох днів, 5 та 6 серпня, у Харкові відбувався п’ятий модуль навчання у HR-школі Південної залізниці. Теми п’ятого модулю – «Інноваційні методи навчання та розвиток персоналу. Система дистанційного навчання Укрзалізниці. Корпоративна соціальна відповідальність. GRI звіт. Модель компетенцій. Оцінка компетенцій».

 У перший день модулю школи начальник відділу комунікацій Департаменту корпоративної соціальної відповідальності Укрзалізниці Оксана Кузнецова  виступила перед учасниками заходу з ґрунтовним докладом, яким вона довела, що соціальна відповідальність бізнесу сьогодні — це не примхи, а економічна необхідність.  Все більш широкі кола представників як вітчизняного так й міжнародного корпоративного менеджменту розуміють справедливість цієї тези.  Після прослуховування докладу Оксани Кузнєцової аудиторія  також переконалась в в обґрунтованості цієї думки.

Наступним виступив викладач Одеського центру професійного розвитку персоналу в регіональній філії «Одеська залізниця» Рудьковський Олег, який ознайомив слухачів HR-школи з інноваційними методами навчання та розвитку персоналу. Детальну інструкцію використання порталу розвитку знань Укрзалізниці надав головний фахівець дистанційного навчання персоналу в Укрзалізниці Трокай Максим.

6 серпня спікер Наталя Обловата, експерт з оцінки персоналу та роботи з кадровим резервом в Укрзалізниці, докладно розповіла про формування моделі компетенцій та їх оцінку, а також учасники заходу практично опанували інтерв’ю по компетенціям.

Робота HR-школи передбачає зустрічі з яскравими особистостями, цікавими та успішними людьми, досвідченими фахівцями в різних галузях, які діляться з учасниками заходу своїм досвідом, допомагають знайти нові підходи до вирішення рутинних завдань, показують перспективи розвитку та нові рішення.

Мета навчань – удосконалення знань та професійних навичок працівників з кадрів підрозділів філії, а також опанування новими методами та інструментами роботи з підбору, оцінки та розвитку персоналу.

Можливо вас також зацікавить: