Залізничникам Хриплину покращено умови праці

32760276_p3Rr5246QrNPs8KfBlZ36X44DcLn37LfZxrnFsmMoV0

Про головне 46

У регіональній філії «Львівська залізниця» завершено роботи з капітального ремонту санітарно-побутового блоку на станції Хриплин Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень. Цей проект було реалізовано з ініціативи керівництва Львівської регіональної філії для покращення умов праці та забезпечення належних санітарно-побутових умов працівників станції — чергових стрілочних постів, регулювальників швидкості руху, складачів поїздів, робітників іншого залізничного фаху, що задіяні в організації перевізного процесу.

У комплексі ремонтних робіт будівельники Івано-Франківського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» замінили всі віконні та дверні блоки на металопластикові зі склопакетами, виконали роботи з ремонту мережі водопостачання та системи опалення, а також гідроізоляції приміщень зі санвузлами. Оздоблювальні роботи у приміщеннях виконані з використанням сучасних будівельних матеріалів. Душові кімнати та вбиральні облицьовано керамічною плиткою, тут встановлено нову сантехніку та бойлери. Роздягальні, облаштовані окремо для чоловічого та жіночого колективу станційних працівників, забезпечено необхідними меблями. Ключовий акцент у комплексі робіт залізничники зробили на облаштуванні окремої кімнати для приймання їжі. Тепер у затишному охайному приміщенні забезпечено належні умови для перепочинку та харчування.

Прикметно, що участь у господарських роботах брали і працівники станції, тож під час капітального ремонту санітарно-побутового блоку будівельники врахували потреби та побажання залізничників, які вже користуються його зручностями.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: