Дитячі залізниці в Ужгороді та Львові розпочали сезон

Детская_железная_дорога_в_Новосибирске,_состав_с_тепловозом_ТУ-7

Про головне 233

Дитячі магістралі регіональної філії «Львівська залізниця» в Ужгороді та Львові розпочали новий сезон пасажирських перевезень. На урочистості до юних залізничників завітало керівництво Львівської магістралі та дорожньої профспілкової організації регіональної філії, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи зі святом, гості висловили захоплення серйозним уподобанням вихованців малих магістралей, яке вони обрали для себе вже в такому юному віці, та побажали хлопцям і дівчатам уміло застосовувати набуті, а також засвоювати нові знання під час літньої виробничої практики. У цьому, на переконання дорослих, дітям допоможе й оргтехніка, яку дитячі залізниці отримали в подарунок.

Незважаючи на мінливу погоду, зокрема в щедрому на дощ Львові, участь в урочистостях узяло чимало дорослих та малих – охочих проїхатися першими рейсами цього сезону. Крім того, бадьорого настрою всім присутнім додали творчі виступи юних залізничників та популярних естрадних артистів. Утім, за словами начальника Львівської дитячої залізниці Дмитра Венгера, через несприятливі погодні умови таки довелося внести зміни у сценарій свята. А тому багато вікторин та призових конкурсів чекають на гостей малої магістралі у Львові 9 травня цього року. Початок руху – о 12:00.

Негода внесла корективи в початок роботи дитячої залізниці в Луцьку. Відтак 65-й сезон літніх перевезень тут офіційно стартуватиме 9 травня о 13:00. За планом, 9 травня цього року розпочнеться сезон літніх пасажирських перевезень на Рівненській дитячій залізниці. Початок урочистостей з нагоди 70-річчя цієї малої магістралі запланований на 10:00.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: