Молодіжна політика

Укрзалізниця – не лише національний перевізник вантажів та пасажирів, а й один з найбільших роботодавців України. На сьогоднішній день на підприємстві працюють більше 270 тисяч працівників. Близько 30 % з них – це молодь віком від 18 до 35 років.

Розвиток підприємства та його майбутнє значною мірою залежить саме від молоді – активної, відповідальної, енергійної, креативної. Саме тому ми намагаємось залучати молодь до прийняття управлінських рішень, втілення у життя провідних ідей та проектів.

В Укрзалізниці розроблена нормативна база щодо розвитку єдиної політики роботи з молоддю, а також механізми підтримки молодих працівників (до 35 років), що включають проекти та ініціативи, які сприятимуть появі та утриманню молодих та кваліфікованих працівників у Товаристві.

ПРОЕКТИ ТА ІНІЦІАТИВИ

Проект «Супергерої-залізничники»

Створення медіа-контенту та здійснення їх трансляції у поїздах (конкурс малюнків, мультфільм, розмальовки, фотозони) для популяризації професії серед дітей залізничників.

Проект «АТ «Укрзалізниця» ‒ роботодавець для молоді»

Просування бренду, а також підвищення рейтингу Товариства серед інших роботодавців на ринку праці для працевлаштування молоді в Товаристві після закінчення навчання.

Проект «UZ LAB»

Створення умов для функціонування оновленої матеріально-технічної та учбово-лабораторної бази в пріоритетних закладах освіти залізничного спрямування для пришвидшення адаптації майбутніх потенційних працівників Товариства.

Проект «Корпорація успішних людей»

Створення «майданчику» для спілкування молоді з професіоналами Товариства та цікавими особистостями з України і з-за кордону.

Проект «Міжнародне молодіжне співробітництво»

Створення ефективної системи міжнародного молодіжного співробітництва.

Просування цінностей здорового способу життя

Просування цінностей здорового способу життя серед молодих працівників Товариства, профілактики дитячого та підліткового травматизму на залізниці у дитячих оздоровчих таборах та дитячих залізницях.

Профілактика професійних захворювань та виробничого травматизму

Організація проведення заходів щодо підвищення обізнаності працівників з безпеки життєдіяльності та охорони праці за допомогою сучасних технічних засобів.

Проект «Залізниця доступна для кожного»

Покращення надання послуг та інфраструктури залізниці для людей з інвалідністю.

Проект «День донора»

Створення загального підходу до донорства шляхом організації відповідних заходів у Товаристві.

Comments are closed.