Загальна інформація

Загальна інформація про компанію

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Метою діяльності товариства є задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі тощо.

Наразі компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Основні аспекти стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки

 

Департамент корпоративної соціальної відповідальності

Департамент корпоративної соціальної відповідальності (ЦКСВ) є структурним підрозділом апарату управління АТ «Укрзалізниця». До Департаменту входять 5 відділів: відділ управління соціальною інфраструктурою, відділ зовнішніх інтеграцій, відділ внутрішніх інтеграцій, відділ історичної спадщини залізниць України, відділ комунікацій.

Департамент розробляє та реалізує стратегію АТ «Укрзалізниця» в галузі сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності. Зокрема, основними завданнями Департаменту є:

  • Впровадження принципів сталого розвитку в корпоративну стратегію та діяльність АТ «Укрзалізниця»;
  • Розробка і впровадження системи моніторингу та оцінки ефективності діяльності всіх підрозділів АТ «Укрзалізниця» відповідно до засад сталого розвитку;
  • Розробка і реалізація проектів у галузі сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності;
  • Підготовка та оприлюднення нефінансової звітності компанії відповідно до міжнародних стандартів;
  • Залучення органів державної влади, а також українських та міжнародних інститутів до співпраці;
  • Підвищення відкритості та розвиток системи корпоративного управління АТ «Укрзалізниця»;
  • Побудова взаємодії із зацікавленими сторонами та інформування їх про діяльність АТ «Укрзалізниця» в галузі сталого розвитку та КСВ.

Директор Департаменту – Ростислав Курінько

Comments are closed.