Новини Укрзалізниця надає додаткову соціальну підтримку працівникам, які перехворіли на COVID-19

Новини

Укрзалізниця надає додаткову соціальну підтримку працівникам, які перехворіли на COVID-19

В Україні продовжує стрімко зростати захворюваність на COVID-19. Збільшується кількість хворих і у підрозділах Укрзалізниці.

Нагадаємо, що з метою додаткової соціальної підтримки працівників у цей нелегкий час Товариство надає можливість співробітникам, які перенесли цю підступну недугу, отримати матеріальну допомогу на компенсацію понесених витрат на лікування та діагностування COVID-19.

Матеріальна допомога надається у разі документального підтвердження виявлення та перенесення коронавірусної хвороби за фінансовими документами, які підтверджують факт придбання призначених лікарем ліків чи обстежень (тестів, КТ) із зазначенням їх вартості.

Рішення щодо надання матеріальної допомоги приймається комісіями з надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі апарату управління, регіональних філій та філій Укрзалізниці (далі – Комісія).

Протокольним рішенням комісії АТ «Укрзалізниця» від 15.04.2020 № 2  передбачено можливість надання матеріальної допомоги у зв’язку з перенесеною хворобою COVID-19 в наступних розмірах:

  • працівникам з важким перебігом хвороби та/або тяжкими ускладненнями – до 10 тис. грн, 
  • працівникам, у яких хвороба протікала без тяжких наслідків – до 6 тис. грн.

Остаточна сума відшкодування в межах наведених граничних розмірів визначається відповідною Комісією після звернення працівника до страхової компанії, де він застрахований, та/або до ГО «Лікарняна каса Львівської залізниці» (якщо він є її членом), з метою отримання компенсації перенесеного захворювання відповідно до договору добровільного медичного страхування, якщо це ним передбачено.

Для розгляду випадку, що дає право на отримання матеріальної допомоги на медичні цілі у зв’язку з перенесеною хворобою COVID-19, працівник має звернутися до кадрового підрозділу за місцем роботи та подати заяву з пакетом необхідних документів.

Перелік документів визначений Порядком надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Українська залізниця» та членам їхніх сімей (далі – Порядок), що затверджений наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 17.03.2016 № 186 (зі змінами), в частині надання матеріальної допомоги на медичні цілі. З цим Порядком можна ознайомитися в кадровому підрозділі за місцем роботи працівника або в базі наказів АТ «Укрзалізниця» в середовищі Lotus Notes.

До необхідних медичних документів належать:

  • виписки з медичних карт амбулаторного чи стаціонарного хворого;
  • копії консультативних висновків, що містять дані діагностичних та лабораторних обстежень, інформацію про виявлення, підтвердження та перебіг коронавірусної хвороби, а також проведене лікування.

За результатами розгляду цих медичних документів працівники філії «Центр охорони здоров’я» проводять їх експертну оцінку та надають консультативний висновок щодо важкості перебігу коронавірусної хвороби відповідній Комісії для прийняття остаточного рішення.

Варто нагадати, що необхідною умовою для отримання цієї матеріальної допомоги є належним чином оформлені медичні документи з обов’язковим підтвердженням наявності коронавірусної інфекції та оригінали фінансових документів (чеків), які підтверджують понесені працівником витрати на діагностування та лікування хвороби.

А краще – не хворіти!

Будьте здорові!

Департамент корпоративної соціальної відповідальності

Comments are closed.