Новини, Новини КСВ Як обрати банк для отримання зарплати?

Як обрати банк для отримання зарплати?

Департамент корпоративної соціальної відповідальності в рамках проєкту «До людей» продовжує відповідати на запитання залізничників про зміни, які відбуваються у Компанії. Відповіді надають керівники за напрямами чи члени правління на теми, що стосуються долі Укрзалізниці: реформування, розвиток Товариства або план виходу з кризи.

Сьогодні ми відповідаємо на запитання співробітників щодо можливості вибору банку для отримання заробітної плати.

Укрзалізниця піклується про своїх співробітників. Саме тому для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати ми співпрацюємо з Ощадбанком, Альфа-Банком та Укргазбанком. Ці банки мають надійну репутацію, фінансову стабільність, швидкий, зручний та інноваційний підхід до обслуговування клієнтів. В цей складний для країни і Товариства час, зумовлений впливом карантинних обмежень, впроваджених внаслідок пандемії COVID-19, саме ці банки підтримують діяльність Укрзалізниці, допомагають забезпечити безперебійні розрахунки зі співробітниками та контрагентами.

Для працівників Товариства зазначені банки пропонують індивідуальні умови обслуговування, гарантують конфіденційність і безпеку при використанні карток.

Для оформлення картки з метою отримання заробітної плати, а також щодо інших питань стосовно банківських продуктів у цих трьох банках, вам необхідно звернутися до бухгалтерії вашого структурного підрозділу, щоб вони надали контакти представників цих банків у вашому регіоні.

Кожний працівник Укрзалізниці має право вибору банку для зарахування заробітної плати.

Проте звертаємо вашу увагу, що наявність зарплатної картки в межах зарплатних проєктів Ощадбанку, Укргазбанку та Альфа-Банку, з якими Товариство офіційно уклало договори, гарантує кожному працівникові певні переваги, підтримку та допомогу банку.  

Поставити свої запитання до керівників Компанії про реформи або антикризові заходи ви можете за допомогою електронної форми «До людей» на порталі сталого розвитку УЗ: http://sustainability.uz.gov.ua/do-liudei/.

Департамент корпоративної соціальної відповідальності

Презентації по зарплатних проектах  АТ «Альфа-Банк», АТ «Ощадбанк» і АБ «Укргазбанк»:

Comments are closed.