Про головне Залізниця будує мости у майбутнє

Залізниця будує мости у майбутнє

Для підвищення безпеки перетину колій у регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» в 2019 році відремонтували ряд пішохідних мостів на залізничних станціях. Ремонтні роботи проводилися в рамках комплексної дорожньої програми оновлення пішохідних мостів.

Зокрема, на пішохідному мості, розташованому на станції Сухачівка, залізничники посилили окремі залізобетонні опори, замінили дефектні плити прохожої частини, косоури та східці, відновили перильне огородження.

Було проведено реконструкцію пішохідного мосту на станції Дніпро. Тут колійники оновили дефектні металеві прогони мосту, перильну огорожу, суцільно-прохожу частину (для комфорту пішоходів її також розширили більш як на третину), посилили металеві опори.

Поточному ремонту торік піддали пішохідні мости на станціях Пологи, де замінили дефектні плити пішохідного настилу, Діївка та Воскобійня, на яких оновили асфальтобетонне покриття.

Ці ремонти проводилися в рамкахкомплексної програми оновлення пішохідних мостів, яка діє у регіональній філії не перший рік. Так, упродовж 2017-2018 років поточні ремонти було виконано на пішохідних мостах станцій Кривий Ріг-Головний, Апостолове та П’ятихатки.

У 2020 році придніпровські залізничники запланували розпочати реконструкцію пішохідного мосту на станції Кривий Ріг-Головний, оновити асфальтобетонне покриття пішохідного мосту на станції Сухачівка, розробити проектно-кошторисну документацію на ремонт пішохідних мостів, розташованих на станціях Ігрень, Таврійськ та Павлоград-1.

Comments are closed.