Про головне Франтішек Буреш пропонує друкувати вагони на 3D-прінтері

Франтішек Буреш пропонує друкувати вагони на 3D-прінтері

Член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш, відповідальний за напрям «Виробництво», анонсував нову інноваційну стратегію компанії. За його словами, компанія потребує інновацій та сучасних технологій, таких як 3D технології, industry 4.0, дослідження рухомого складу, розробка і тестування, тощо.

Франтішек Буреш вчора відвідав перший в Україні інноваційний парк UNIT.City і познайомився з командою однієї з найбільших лабораторій в Україні для швидкого прототипування Fabricator, яка може допомогти Укрзалізниці впровадити адитивні технології в технічній політиці.

«Ознайомлення технічного персоналу із новими технологіями, оптимізація виробництва та зниження собівартості продукції, пошук можливостей застосування адитивних технологій під час ремонтів тягового рухомого складу є невід’ємною частиною зміни парадигми мислення нашої компанії та розвитку нової культури інновацій. Я хочу об’єднати наших співробітників та талановитих людей для створення інновацій, унікальних та корисних продуктів», — сказав пан Франтішек Буреш.

Comments are closed.