Про головне Південна дає роботу інвалідам

Південна дає роботу інвалідам

Упродовж 2019 року регіональна філія «Південна залізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 23 особи з інвалідністю у локомотивному, колійному господарствах, у службах сигналізації та зв’язку та приміських перевезень, на автобазі, ФСК «Локомотив» ім. Г.Кірпи та в чотирьох дирекціях залізничних перевезень.

Південна залізниця продовжує активно працювати в напрямку прийому на роботу осіб з інвалідністю, стан здоров’я яких дозволяє виконувати доручену їм роботу.

Вони були прийняті на посади електромеханіка, слюсаря з ремонту рухомого складу, ремонтника, слюсаря – інструментальника, оператора котельні, прибиральника приміщень, сторожа, підсобного робітника тощо.

Наразі на Південній залізниці працюють 995 осіб з інвалідністю. Залізниця для цієї категорії працівників створює умови праці, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси. Індивідуально розглядаються особисті звернення зазначених осіб, запитувачам пропонуються вакантні місця, робота на яких не суперечить медичним протипоказанням цих людей.

Comments are closed.