Новини Одеська залізниця заощадила на паливі 62 млн. грн.

Новини

Одеська залізниця заощадила на паливі 62 млн. грн.

Завдяки впровадженню енергозберігаючих заходів Програми енерго-ресурсозбереження в цілому по регіональній філії «Одеська залізниця» за 12 місяців 2019 року було досягнуто скорочення споживання 6 тис. 163 тонн умовного палива на суму 76,8 млн грн та зменшено витрати виробничих ресурсів на 61,5 млн грн.

У 2019 році слід відзначити експлуатацію нових тепловозів серії ТЕ33АС замість тепловозів серії 2ТЕ10в/і та 2ТЕ116 в локомотивних депо Миколаїв та Одеса-Сортувальна. По локомотивному депо Миколаїв відсоток виконаної роботи тепловозами даної серії склав 80 % від загального обсягу перевезень, та економія дизельного палива склала 1 тис. 401 тонну. По локомотивному депо Одеса-Сортувальна тепловозами серії ТЕ33АС було виконано близько 15-20 % роботи від загального обсягу перевезень, за рахунок чого досягнуто економію в 86 т.

Завдяки проведенню колійно-ремонтних робіт на дільницях регіональної філії скасовано 6 довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів протяжністю 5,3 км та досягнуто зниження додаткових витрат дизельного палива та електроенергії на 311 тон умовного палива.

Протягом 2019 року проведені роботи з укладення ряду договорів, направлених на зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів:

  • модернізація тепловозів серії ЧМЕ3 системами підігріву охолоджуючої рідини дизеля типу «Webasto»;
  • модернізація тепловозів серії ЧМЕ3 системою контролю витрат дизельного палива типу «БІС-Р»;
  • модернізація мереж теплопостачання із встановленням вузлів обліку теплоенергії МЧУ Шевченко;
  • технічне переоснащення гіркових комплексів по Одеській дистанції сигналізації та зв’язку та Помічнянська дистанція сигналізації та зв’язку;
  • технічне переоснащення автотранспорту газобалонним обладнанням по п’яти дистанціях сигналізації та зв’язку;
  • встановлення компенсаторів реактивної потужності по вагонного депо Помічна та вагонного депо Херсон;
  • придбання засобів обліку електричної енергії світлодіодних світильників і ламп для виробничих підрозділів філії.

З 2019 року Програма включає в себе розділ «Ресурсозбереження», який поєднує заходи, спрямовані на зниження витрат виробничих ресурсів.

Comments are closed.