Про головне В «Сонячному» світить сонце навіть зимою

В «Сонячному» світить сонце навіть зимою

В дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочав роботу зимовий дитячий табір. Упродовж двох тижнів 160 дітей із сімей залізничників магістралі відпочиватимуть у мальовничому куточку Харківщини.

З нагоди новорічних та різдвяних свят на дітлахів чекає насичена розважальна програма. Юні відпочивальники братимуть участь у святкових ранках та новорічних вогниках, різдвяних зустрічах, новорічних виставах та конкурсах, переглядах стереофільмів. У таборі також організовано роботу кількох гуртків. Чимало часу діти проводитимуть на свіжому повітрі.

Довідково

Загалом улітку 2019 року п’ять закладів відпочинку: ДЛОЦ «Сонячний», ДОЗ «Зміна», ДОЗ «Орлятко», ДОЗ «Молода гвардія» та ДОЗ «Лісова казка» відвідали 3599 дітей залізничників.

Серед усіх дитячих таборів Південної залізниці традиційно найбільшу кількість відпочивальників приймає ДЛОЦ «Сонячний». Зазвичай тут організовують 5 змін літнього відпочинку та 1 зимову зміну для 1240 дітлахів.

Крім того, у рамках пілотного проекту щодо оздоровлення та відпочинку працівників, членів їх сімей і дітей у закладах санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку, за ініціативою АТ «Укрзалізниця» цього літа 106 дітей працівників підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відпочили на морі в дитячих оздоровчих таборах «Ім. Л. Шевцової», що в смт Затока, Одеської області та в «Сокіл», який знаходиться в с. Генічеська гірка Херсонської області.

Comments are closed.