Про головне Військові чекають на ешелони у комфорті

Військові чекають на ешелони у комфорті

Із часу відкриття у жовтні 2019 року на Львівському головному вокзалі залу для військовослужбовців його послугами скористалися понад 1750 українських військових – учасників АТО/ООС.

Для зручного та комфортного побуту військових львівські залізничники облаштували зал для очікування, розрахований для одночасного перебування 16 осіб, кімнату для прийому їжі із мікрохвильовою піччю, електрочайником, кавоваркою, холодильником, кулером та безкоштовною чайною продукцією. Крім того, у побутових приміщеннях залу для військовослужбовців є можливість випрати та висушити одяг, скористатися вбиральнею та душовою, а також кімнатою відпочинку зі спальними місцями.

Нагадаємо, що в грудні минулого року зал очікування для військовослужбовців було відкрито на залізничному вокзалі Ужгорода. Загалом, окрім Львова та Ужгорода, такі приміщення працюють на вокзалах у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Вінниці, Миколаєві та Херсоні. Всі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників АТО/ООС) за наявності посвідчення, що засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).

Comments are closed.