Про головне Південна залізниця бореться з безробіттям

Південна залізниця бореться з безробіттям

Відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості України і АТ «Укрзалізниця» протягом 2019 року працівники Південної залізниці спільно зі службою зайнятості провели низку заходів щодо інформування шукачів роботи про одного з найбільших роботодавців України — акціонерне товариство «Укрзалізниця». Завдяки проведеній роботі у 2019 році близько 150 осіб були працевлаштовані до підрозділів регіональної філії «Південна залізниця».

Для задоволення кадрової потреби залізниці служба зайнятості використовувала як традиційні можливості (ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації професій), так і новітні методи та технології.

Так, у червні 2019 року за підтримки Харківської обласної державної адміністрації було організовано широкомасштабний ярмарок вакансій, на якому представниками регіональної філії «Південна залізниця» було презентовано понад 500 вакансій у підрозділах магістралі.

Разом з тим, спільно з Харківським міським центром зайнятості була організована відеозйомка ролика про працівників Південної залізниці. За 2019 рік проведено велику роботу в сфері профорієнтації: здійснено близько 200 профорієнтаційних екскурсій на виробничі підрозділів та до залізничних музеїв філії, проведені квести майже для 200 дітлахів, котрі відпочивали в оздоровчих дитячих таборах залізниці.

Зокрема, завдяки Харківському міському центру зайнятості було проведено навчання для працівників кадрової вертикалі філії, котре проводилось з метою забезпечення розвитку та поширення професійної експертизи.

Разом з тим, завдяки тісній співпраці дитячої залізниці «Мала Південна» з Харківським міським та обласним центрами зайнятості було проведено безліч заходів, що забезпечать залізницю в майбутньому новими професійними кадрами.

Загалом протягом року працівники виробничих підрозділів регіональної філії взяли участь у близько 50 ярмарках вакансій та понад 40 семінарах.

Comments are closed.