Новини Головною ялинкою Південної залізниці нагодують мавп

Новини

Головною ялинкою Південної залізниці нагодують мавп

Після завершення новорічних та різдвяних свят на Південній залізниці знайшли оригінальне рішення, як бути з 18-метровою ялинкою зі справжніх сосен, що прикрашала Привокзальну площу: її розлогі віти відвезли до регіонального ландшафтного парку, до складу якого входить також зоопарк із понад 2000 тварин та птахів. Він розташований на околиці Харкова.

Відтепер соснові гілки стануть смачним сніданком багатьом тваринам та птахам Екопарку. Безумовно, десятки дерев сосни вистачить на обід та вечерю. Подарунок від залізничників вельми доречний, оскільки зимової пори організму тварин бракує вітамінів та мінералів.

А хвоя, як відомо, є джерелом необхідних вітамінів і мікроелементів: це і аскорбінова кислота, калій, кальцій, залізо та інше. Вони зміцнять імунітет тварин зоопарку. Окрім того, розлогими вітами вистелять вольєри, бо багато хто з тварин, приміром мавпи, полюбляють бавитися вітами з хвоєю.

А з тирси подрібнених стовбурів новорічних дерев зазвичай виготовляють у «Фельдман Екопарку» запашну підстилку для вольєрів, що має бактерицидні властивості: вбиває шкідливі мікроорганізми й не дає розмножуватися паразитам.

Comments are closed.