Директорат молоді

Кравцов
Шановні учасники!

Укрзалізниця – не лише національний перевізник вантажів та пасажирів, а й один з найбільших роботодавців України. На сьогоднішній день на підприємстві працюють більше 260 тисяч працівників. Радий зазначити, що майже 30% з них – це молодь віком від 18 до 35 років.
Розвиток підприємства та його майбутнє значною мірою залежить саме від молоді – активної, відповідальної, енергійної, креативної. Саме тому ми намагаємось залучати молодь до прийняття управлінських рішень, втілення у життя провідних ідей та проектів.
Сьогодні триває відбір кандидатів до Директорату молоді – структури, що братиме активну участь у реалізації молодіжної кадрової політики, впровадженні проектної діяльності, соціальному захисті молоді. Нам дуже потрібні молоді професійні лідери, відкриті до нових знань та досвіду, які готові працювати на рівні міжнародних стандартів.

Запрошую всіх бажаючих взяти участь у відборі до Директорату молоді, щоб долучитись до змін у найбільшій логістичній компанії України та стати їх безпосереднім учасником!

Голова правління
АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов

Щоб взяти участь у відборі Вам необхідно, заповнити анкету, що займе приблизно 10 хвилин. Після обробки анкети, Вам на електронну адресу буде надіслано лист з посиланням на портал для проходження тестування. Проходження тесту займе приблизно годину та дасть змогу виявити рівень знань історії Української залізниці, інтелектуальних здібностей та особливостей поведінки. Ті хто отримали найбільшу кількість балів в рейтингу за результатами тестування будуть запрошені на зустріч з відбірковим комітетом, де продемонструють свої вміння та зможуть висловити ідеї розвитку Товариства. За результатами зустрічі буде відібрано лідерів до команди Директорату молоді.

Анкета учасника відбору

П.І.Б

Стать
 чол. жін.

Контактний телефон

Електронна пошта

Дата народження

Досвід роботи
(Посада, Місце роботи, Період роботи, Результати*)
* Якщо Вам є, що розповісти про свої результати роботи зазначте (за бажанням)

Освіта
(Навчальний заклад, Роки навчання, Спеціальність, Професійна кваліфікація:
кваліфікований робітник, молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр, аспірант, інше)

Додаткова освіта
(Курси, тренінги, семінари. Потрібно вказати тему/напрямок, місце та
дату проведення)

Громадська діяльність, волонтерство
(Так/Ні. Якщо так, то потрібно вказати напрямки діяльності, ініціативи
та їх результати)

Участь у заходах та проектах Товариства і профспілки
(Так/Ні. Якщо так, то потрібно вказати назву проекту/заходу, у якості
учасника/організатора, результати)

Який напрямок діяльності Вас цікавить?
 Кадрова політика Соціальні питання Наукова діяльність Культурно-масова робота Спорт та здоровий спосіб життя Волонтерство Інше

Ваша мотивація:
(Які Ваші особисті очікування від участі в "Директораті молоді"? Що Ви хочете
реалізувати/зробити для УЗ?)

Comments are closed.