Аудиторська компанія Е&Y підтвердила прибутковість Укрзалізниці

Одна з кращих світових аудиторських компаній підтвердила правильність стратегії реформування ПАТ «Укрзалізниця та успішність її реалізації». «100 млн гривень прибутку у 2017 році. Е&Y заявила про покращення фінансового результату Укрзалізниці та вихід на прибуткову діяльність», — повідомив на своїй сторінці у Фейсбук в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Ми виходимо на новий рівень економічної стабільності. Збиток за 2016-й рахувався мільярдами та становив 7,3 млрд грн, сьогодні маємо показник прибутковості у 100 млн грн за рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд гривень», — повідомив Євген Кравцов.

За його словами, завдяки започаткованим реформам доходи компанії у 2017 році зростали вищими темпами (+12,9%), ніж витрати (+1,8%). Це дозволило покращити фінансовий результат товариства на 7,4 млрд грн (за 2017 рік отримано прибуток в сумі 0,1 млрд грн, тоді як за 2016 рік збиток становив 7,3 млрд грн).

Також за підсумками діяльності ПАТ «Укрзалізниця» в 2017 році відзначається зростання показника EBITDA на 390 млн грн (+2%), який сягнув 20,6 млрд грн, що позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках. Коефіцієнт співвідношення чистих запозичень до показника EBITDA залишається на оптимальному рівні: 1,65 при нормативному не вище 3.

Окрім цього, у 2017 році Укрзалізниця суттєво збільшила капітальні інвестиції – до 10,9 млрд грн (+58%), завдяки чому забезпечила найбільше оновлення основних засобів за останні 4 роки. «Підкреслю – одна з найбільших державних компаній здатна працювати ефективно!», — зазначив Євген Кравцов.

Детальніше з консолідованою фінансовою звітністю ПАТ  «Укрзалізниця» за 2017 рік можна ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/HEkPT1

Довідка

EBITD — аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань.

Теги:

Можливо вас також зацікавить: