База відпочинку «Ліски»

1_Головна

Місце знаходження.

Херсонська область, Голопристанський район. селище Приморське, вул. Чорноморська, 35.

 Маршрут проїзду.

Поїздом до станції Херсон. Телефон залізничного вокзалу м. Херсон: (0552) 48-20-08, 48-22-91, 48-38-82

Телефон автобусної станції м. Херсон: (0552) 33-70-80

Цілорічно курсують маршрутні автобуси Херсон – Приморське з відправлення з залізничного вокзалу Херсон-Пасажирський.

Загальна інформація. 

База відпочинку «Ліски» знаходиться у безпосередній близькості від узбережжя Чорного моря. База має вихід до упорядкованого  пляжу. Відстань до лінії води 20-25 метрів.  Для тимчасового розміщення гостей бази є декілька типів номерів. Це двомісні та трьохмісні дерев’яні будиночки с кухнею та верандою. Кухні обладнані газовими плитами, газ до яких подається с газових балонів, що знаходяться ззовні. Водопостачання та водовідведення в цих будиночках відсутнє. Для зручності відпочиваючих на території бази на окремому майданчику розміщені мобільні біотуалети. На цьому ж майданчику встановлені душові кабіни. Будиночки обладнані спальними та кухонними меблями. Відпочиваючим надаються предмети кухонного вжитку, а також чиста постільна білизна. Біля будиночків є альтанки, оздоблені зеленими насадженнями.

Більш комфортним та сучасним типом номерів є модулі, встановлені буквою «П» під однім дахом.  Вода також подається для двох кухонь, в яких є окрім іншого газові плити та холодильники. База відпочинку має власний трансформатор та повітряні лінії електропередач. На її території є також дитячий майданчик з гойдалками та пісочницею.

Комендант — Пощекун Валентина Миколаївна

тел.: (067) 907-86-95

Івенти

Об’єкти для дозвілля, що знаходяться поблизу бази.

дельфінарій у місті Скадовськ;

заповідник Асканія-Нова;

виноробне господарство князя Трубецького;

гаряче джерело (гейзер) в селі Бехтери;

місця вирощування лікувальних рослин (дана місцевість вважається найбільш екологічно чистою в Україні через повну відсутність промисловості).

Додаткові послуги

— є мангал-зона;

— стоянка для автомобілів;

Пляж

4_Пляж

Comments are closed.