Гарячі вакансії

27.06.2018

Шановні колеги!

Українська залізниця запрошує до своєї команди досвідчених професіоналів на посади графічного дизайнера та front-end розробника.Приєднуйтесь до команди та допоможіть впровадити якісно нові зміни у діяльність Товариства!

Пропонуємо багато цікавої роботи, великі проекти, молодий амбітний колектив, можливості для професійного розвитку та комфортні ринкові умови праці.

Після ознайомлення із описом вакансій нижче надсилайте, будь ласка, свої резюме на адресу  hr@uz.gov.ua В темі листа обов’язково зазначте назву вакансії, яка вас зацікавила.

Графічний дизайнер

Основні обов’язки: Розробка  елементів дизайну для інтегрованого звіту ПАТ «Укрзалізниця». Підготовка інфографік та обробка фотографій. Оформлення презентацій Департаменту КСВ. Підготовка графічних макетів і web-банерів. Виконання інших завдань, що стоять перед Департаментом КСВ в рамках компетенції графічного дизайнера.

Кандидат має володіти програмами Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator. Також вимагається досвід створення візиток, проспектів, буклетів, верстки поліграфічної продукції, графічних макетів для онлайн-реклами (Facebook, web-банери).

Front-end розробник

Основні вимоги: 3+ роки досвіду, впевненні знання javascript, HTML 5 і CSS 3, ES6, Angular 2/4(Typescript), grid layout, flexbox, bootstrap 4, animation.

Comments are closed.