Визначено переможців конкурсу з професії «Помічник машиніста електровоза»

Завершився Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю з професії «Помічник машиніста електровоза», що проводився на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

 

Участь у конкурсі, що відбувся в межах реалізації Програми соціального партнерства АТ «Укрзалізниця», взяли представники 8 закладів професійної освіти залізничного профілю з Києва, Львова, Дніпра, Знам’янки, Лиману, Мелітополя, Козятина, Люботина.

Переможці визначилися в результаті змагань з теоретичного й практичного турів, що проходили на базі електровозного депо Харків-Головне та моторвагонного депо Люботин.

Кращим з професії «Помічник машиніста електровоза» став учень Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Євген Адаменко. Друге місце зайняв Денис Шевцов з Дніпровського професійного залізничного ліцею. Третє місце підкорилося представнику Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти Роману Маслову.

Нагадаємо, упродовж 2 днів конкурсних змагань організатори підготували для учасників проведення круглого столу «Сучасний погляд на формування професійних компетентностей конкурентоспроможного кваліфікованого працівника», а також екскурсії Люботинським ліцеєм залізничного транспорту та структурним підрозділом «Харківський центр професійної освіти» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», відвідування дитячої залізниці «Мала Південна» і Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці.

 

Довідково

Південна залізниця активно впроваджує елементи дуальної форми навчання в професійну підготовку кваліфікованих робітників на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. З початку 2019 року 43 випускники навчальних закладів Харківщини працевлаштовані на магістралі. Упродовж року заплановано надати майже 80 випускникам ПТНЗ області перше робоче місце в підрозділах залізниці.

Можливо вас також зацікавить: