Нові барви поїзду Київ-Лисичанск

f075cf8-image

Акцент 265

Разом з оновленням пасажирського рухомого складу АТ «Укрзалізниця» змінює й «лице» пасажирського залізничного руху. Про це свідчить запровадження на маршруті Київ-Лисичанск поїзду, складених з нових вагонів, що прикрашені новою корпоративною символикою Укрзалізниці.

«Вже кілька днів курсує новий склад поїзда Київ-Лисичанськ — оновлені і модернізовані вагони у новій корпоративній колористиці. Як і обіцяв — такі вагони будуть своєрідним маркером. Це сучасний і комфортний пасажирський рухомий склад.

Ми крок за крок, власним коштом, поповнюємо пасажирський парк компанії. Темпи непогані: минулого року запустили в роботу 118 модернізованих пасажирських вагонів — а це 7-8 повноцінних складів. Ще у найближчих планах — сформувати повністю оновлений нічний експрес Київ-Маріуполь» — повідомив Євген Кравцов.

Довідково

Перші пасажирські вагони у фірмовій лівреї (раскрасці) звявились на вітчизняних пасажирських лініях у 2001 році із впровадженням денного прискореного руху між великими містами України: Києвом , Харковом та Дніпропетровськом.

 

Теги:

Можливо вас також зацікавить: