Наше гасло «Нульова толерантність до корупції!», — Даніель Білак

????????????????????????????????????

Акцент 52

Важливими принципами роботи Укрзалізниці є прозорість і доступний сервіс. Про це повідомив заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак під час презентації стратегії закупівель компанії на 2019-2021 роки, що відбулася 17 вересня в Києві.

«Наше гасло: нульова толерантність до корупції. І це не тільки гасло. Це принцип, те, чим ми керуємось, і ми будемо далі за це боротися. Ми сподіваємось, що разом з вами здобудемо успіх», — такими словами привітав учасників заходу заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак.

За його словами, одним із головних принципів роботи Укрзалізниці є принцип прозорості: «Ми так працюємо і вимагаємо, щоб так працювала вся система Укрзалізниці, щоб усі наші рішення були зрозумілі». Саме цій меті підпорядкована презентація, що стала першою із серії зустрічей залізничників з постачальниками, мета яких — трансформувати систему закупівель компанії.

«Важливим є і доступний сервіс. Слова «хороший сервіс» і «Укрзалізниця» ніколи не фігурували в одному реченні. Думаю, перші зміни ви по пасажирській і вантажній частині вже бачите. Але це тільки початок», — пообіцяв Даніель Білак.

Коментуючи свою діяльність у складі наглядової ради Укрзалізниці, Даніель Білак розповів: «Для мене це велика честь і нелегка робота, набагато більша, ніж я очікував, коли нас призначили рік тому. За цей рік ми знайшли жахливе становище в компанії і фактично рік працюємо в кризових умовах. Ми вже дійшли до того моменту, коли вибрали новий склад правління. Ми дуже задоволені, професійний рівень цих людей високий».

Він також відрекомендував директора з питань закупівель Укрзалізниці Сергія Довгаленка: «Це просто взірець закупівлі в Україні. Єдиний українець, який є фелоу, і зараз вибираємо нових менеджерів комплаєнсу, кризового та ризикового менеджменту і так далі. Ми вже стабілізували ситуацію. Тепер ви почуєте, який у нас буде план розвитку. Ядро нашого плану розвитку – це подальше розвивання компанії».

Звертаючись до стейкхолдерів Укрзалізниці, Даніель Білак підкреслив: «Це перша спроба сьогодні створити платформи для відкритого обговорення – бажано конструктивного. Ефективності ми ніяк не можемо досягти без розуміння глибини корупційних схем, які ще, на жаль, існують у системі Укрзалізниці. Комунікацію з вами ми вважаємо необхідною умовою для боротьби з корупцією в закупівлях. І ми очікуємо, що це допоможе зрозуміти всі прояви корупції в системі і як з ними боротися».

Теги:

Можливо вас також зацікавить: